Kim jesteśmy?

Zachęcamy do zapoznania się z misją i wartościami naszej firmy.

Project Plus HR

Międzynarodowa Agencja Pracy i Rekrutacji

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pracy i Rekrutacji, która powstała w oparciu o doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Posiadamy licencję wydaną przez Marszałka województwa podlaskiego (nr. 15987). 

Od początku naszej działalności skupiamy się na procesach rekrutacyjnych w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Każdy nasz klient otrzymuje profesjonalną realizację projektów włączając w nie usługi konwergentne takie jak legalizacja, projekty PEFRONOWE, prawne doradztwo oraz systemy informatyczne umożliwiające bezpieczeństwo i działanie zgodnie z normami prawnymi. Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. W relacjach z Klientami i Pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy krajowe oraz wspólnotowe.

Realizujemy projekty i wdrożenia rekrutacyjne na terenie całej Polski, Niemiec i Holandii. Posiadamy swoje struktury rekrutacyjne w Białorusi, Ukrainie, Rumunii, Mołdawii Wietnamie, Armenii.

 “Z nami łatwiej” to nie tylko hasło, to nasza misja. Naszym celem jest stworzenie mostu łączącego kandydatów I przedsiębiorców, w pełni odpowiadając na ich potrzeby.” 

Zasięg świadczonych usług

Nasza biura regionalne:

ul. Piękna 5, lok.2

15-282 Białystok 

 ul. Sukiennicza 4/1

66-200 Świebodzin 

ul. Tadeusza Gerbera 14

05-500 Piaseczno 

ul. Sucha 3

50-150 Wrocław 

Praca stała i tymczasowa

Usługi Legalizacyjne

Projekty PEFRONOWE

Wewnętrzne systemy - Projekt Hr Appka

Projekty międzynarodowe

Wykwalifikowana, wielojęzyczna kadra

Biura regionalne i ogólnopolski zasięg

Kursy i certyfikacje branżowe