Magazynier (produkty spożywcze)

Wynagrodzenie: od 28,20 zł brutto/h + premia

Lokalizacja: Łódź

OPIS STANOWISKA:

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Łodzi na stanowisku: Magazynier

OBOWIĄZKI:

  • Skanowanie artykułów spożywczych
  • Układanie palet towarów zgodnie z informacją na skanerze
  • Odwóz zamówienia we wskazane miejsce
  • Skanowanie 500 sztuk artykułów w ciągu zmiany
  • Bezstresowa, spokojna praca
  • Dwa rodzaje pomieszczeń magazynowych, temperatura w  pierwszym od +2 do +4 ℃, w drugim od +10 do +18 ℃
  • Dwie płatne przerwy po 15 min.
  • Dowóz zamówienia we wskazane miejsce

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy na dłuższy okres
  • Praca dla wszystkich
  • Gotowość do pracy z udźwigiem (kartony z mlekiem, keczupem, etc.)
  • Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność odczytywania polskich komunikatów ze skanera

OFERUJEMY:

  • Praca w hurtowni spożywczej na 3 zmiany: 06-14, 14-22, 22-06
  • Kobiety mogą pracować tylko dzienne zmiany 06-14, 14-22
  • Stawki:
  • 28,20 zł brutto – stawka dzienna standard
  • 33,74 zł brutto – stawka za pracę w nocy
  • 39,00 brutto – stawka za pracę w weekendy (o ile weekend jest 6 i 7 dniem pracującym)
  • Zmiana nocna od 22.00 od niedzieli do czwartku
  • 2 płatne przerwy po 15 min,
  • Do dyspozycji stołówka, szatnie damskie, męskie, lodówki, mikrofale
  • Pracownicy mogą kupować  towary po cenach hurtowych
  • Nadgodziny przewidywane po uzgodnieniu
  • Organizujemy stabilną, stałą pracę
  • Zapewniamy pracę od zaraz

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
  • Możliwość awansu zawodowego
Skontaktuj się z nami

Nadia

+ 48 731 713 079

(polski, rosyjski, ukraiński)

Paweł

+48 511 057 121