Operator maszyn-pracownik fizyczny

Wynagrodzenie: od 28,50 zł brutto/godz

Lokalizacja: Lublin Prawiedniki-Kolonia

Wyższa stawka dla osób do 26 lat i studentów!

OPIS STANOWISKA:

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło – Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

W Lublinie współpracujemy ze znanym na rynku polskim i europejskim, jednym z czołowych w Polsce producentów rur wielowarstwowych z wysokiej jakości polietylenu do instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator maszyn-pracownik fizyczny

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • Realizacja przydzielonych zadań produkcyjnych
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości (przekazywanie próbek wytworzonego materiału)
  • Pakowanie wyprodukowanych wyrobów
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Chęć do pracy i rozwoju umiejętności – nie musisz posiadać doświadczenia w tym obszarze, wszystkiego Cię nauczymy, ważne są Twoje chęci i gotowość do pracy 😉
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość na pracę w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • Organizujemy stabilną, stałą pracę
  • Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie
  • Magazynier – 1 miesiąc  28,50 zł
  • Magazynier  – 2 miesiąc 29,00 zł
  • Magazynier Bonus na dojazd 1 zł do każdej godziny
  • Praca w systemie zmianowym (70h albo 40h tygodniowo)
  • magazyn pierwszy

praca co drugi dzień: 7:00-19:00, 19:00-7:00, 2 dni wolne…
DODATEK NOCNY – 22:00-6:00 (+3zł brutto/h)

  • magazyn drugi

praca od poniedziałku do piątku: 7:00-15:00, 15:00-23:00

  • Praca w bardzo przyjaznym zespole
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Wysoki standard i kultura pracy, nowoczesne magazyny
  • Agencja zapewnia obuwie, odzież itd..
  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
  • Możliwość awansu zawodowego
Skontaktuj się z nami

Nadia

+ 48 731 713 079

Olga

+ 48 797 385 477

(polski, rosyjski, ukraiński)