Operator UDT

Wynagrodzenie: 32 zł brutto/h + premia

Lokalizacja: Białystok

OPIS STANOWISKA:

Aktualnie poszukujemy Operatorów UDT do pracy w Białymstoku (Dojlidy 4

OBOWIĄZKI:

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego,
  • transport materiałów po terenie magazynu,
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja),
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • inne prace pomocnicze.

WYMAGANIA:

  •  uprawnienie do obsługi wózków widłowych (wózek boczny wysokiego składowania)

OFERUJEMY:

  • Stałe wynagrodzenie 32 zł brutto/godz + premie
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Praca zmianowa: 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • Praca od zaraz – umowa zlecenie
  • Możliwość zakwaterowania

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
  • Możliwość awansu zawodowego
Skontaktuj się z nami

Vita

+48 725 805 997

Nadia

+ 48 731 713 079

Olga

+ 48 797 385 477

(polski, rosyjski, ukraiński)