Magazynier z UDT – operator wózka (magazyn meblowy)

Lokalizacja: Poznań Dąbrówka

OPIS STANOWISKA:

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło – Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier z UDT na magazynie meblowym.

Magazynier z uprawnieniem UDT II na magazynie meble. Przewidywana praca na wózku i inne prace magazynowe 60/40.

Twoje zadania:

• Przyjęcie i wydawanie palet towarów na magazynie
• Przemieszczanie palet z towarem wózkiem widłowym wysokiego składowania
• Skanowanie towaru
• Czynności związane pracami porządkowymi na swoim stanowisku pracy

Wymagania;:

  • Dobra kondycja fizyczna – występuje udźwig do 30 kg
  • Podstawowa znajomość języka polskiego
  • Uprawnienie UDT II

OFERUJEMY:

  • Stabilna praca w bardzo dobrym klimacie.
  • Zmiany 10 godzinowe od poniedziałku do piątku.
  • Praca na III zmiany od 6.00 do 16.00 lub I i II zmiana 6.00-16.00 i 12.00-22.00 II zmiana od 22.00 do 6.00.
  • Zapewniamy badania, ubrania robocze.
  • Stawka godzinowa podstawowa 31,50 zł brutto/h + 2 brutto premia (dojazd+frekwencja)
  • Stawka godzinowa nocna: + 5,50  brutto/h
  • stawka weekendowa: + 15 zł brutto/h
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:
  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL.
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu.
  • Możliwość awansu zawodowego.

Skontaktuj się z nami

Vita

+48 725 805 997

Maksym

+ 48 797 687 938

(polski, rosyjski, ukraiński)