Project Plus HR

PolishRussian

strefa klienta

Realizowane projekty

Pośrednictwo w rekrutacji
i wyszukiwanie pracowników

Leasing i wynajem
pracowników tymczasowych

Projekty Pefronowe
Kreatywniej z niepełnosprawnymi

Obsługa kadrowa i formalna
przy zatrudnieniu cudzoziemców

W celu uzyskania informacji zachęcamy do kontaktu

Jan Tomasz Karwowski           tel.: +48 797 555 820           e-mail: jtk@projectplus.eu
Mówię w językach: polski, rosyjski, niemiecki

Patrycja Mieleszko           tel.: +48 517 477 626           e-mail: patrycja.mieleszko@projectplus.eu
Mówię w językach: polski, niemiecki, angielski

Opinie naszych klientów

Niektóre z wielu pozytywnych rekomendacji

referencje możemy przedstawić na życzenie naszych potencjalnych kontrahentów

Polecam współpracę

Dzięki podjętej współpracy z firmą Project Plus HR udało nam się znacznie zredukować koszty zatrudnienia oraz zminimalizować zjawisko rotacji. Współpraca wpłynęła także korzystnie na proces rekrutacji, prowadzenie dokumentacji pracowniczej i ogólnie rozumianą politykę kadrową. Miło zaskoczyła nas także sprawność z jaką zostaliśmy obsłużeni w tej materii

Paweł – dyrektor ds. logistyki

Warszawa

Najlepsza firma HR w Białymstoku

Od ponad pół roku korzystamy z usług firmy Project Plus HR. Firma obsługuje nas w zakresie rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Kompetencje i wiedza ludzi z tej firmy zdecydowanie ułatwiają nam procesy związane z rekrutacją. Po szybkości działań i skuteczności widać, że Project Plus HR ma doświadczenie w branży ale i ogromny zasób kontaktów.

Anna – kierownik produkcji

Białystok

Doskonała współpraca jestem zadowolony

Nowoczesne podejście do biznesu, otwarta komunikacja, szybka reakcja na zlecenia powodują, że współpracuje nam się świetnie . Na szczególną uwagę zasługuję sposób selekcji, doboru personelu do zlecanych zadań oraz gwarancja zrealizowania każdego zadania. Dzięki temu bardzo łatwo przejmują Oni powierzone zadania. Polecam serdecznie !!!

Krzysztof – dyrektor zarządzający

Lublin

Bardzo dobry partner

Firma Project Plus HR jest naszym partnerem, który charakteryzuje się profesjonalizmem w całym procesie realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, na zatrudnieniu pracowników oraz obsłudze skończywszy. Jednocześnie firma Project Plus HR w szybki i skuteczny sposób jest w stanie zareagować na nasze potrzeby, dzięki czemu darzymy ją pełnym zaufaniem.

Dorota – szef działu kadr i HR

Białystok

Polecam współpracę

Prawie roczna współpraca spełnia nasze wymagania w zakresie rekrutacji, opieki i obsługi zatrudnionych pracowników. Nadmieniam również, że wszyscy pracownicy rekomendowani przez agencje Project Plus HR to osoby, które sprawdziły się na różnych stanowiskach w naszej firmie i w 100% odpowiadały naszym wymaganiom.

Jarosław – Prezes Zarządu

Łomża

Profesjonalna obsługa

Z usług firmy Project Plus HR korzystamy od 2018 roku i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z profesjonalnej obsługi. Postawione zadania wykonuje zgodnie z wytycznymi, z należytą starannością i w wyznaczonym terminie. Zespól firmy dał się poznać jako profesjonalny i odpowiedzialny partner, który z pełnym zaangażowaniem dba o najwyższą jakość świadczonych usług.

Grzegorz – dyrektor produkcji

Warszawa