Magazynier

Lokalizacja: Wola Bykowska

OPIS STANOWISKA:

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło – Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełne wsparcie, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy.

Praca dla lidera usług kurierskich na stanowisku Magazynier

Twoje zadania:

Praca magazynowa w systemie fulfilment, kompletowanie paczek na magazynie fashion. Lekkie, nieduże paczki. Pakowanie tekstyliów, akcesoriów. Na podstawie zamówienia należy zbierać odpowiednie towary i przewozić wózkiem do miejsca pakowania. Kompletowanie paczek, skanowanie towarów przy wkładaniu do przesyłki.

  • kompletacja zamówień, skanowanie
  • praca zespołowa, wykonanie zleceń
  • praca według standardów jakościowych
  • Praca w systemie zmianowym, po 8, 10 lub 12 godzin. Grafik zmian ustalany na  tydzień w zależności od wolumenów zleceń.

Wymagania::

  • dobra kondycja fizyczna – pracownicy muszą dużo chodzić, dobre zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w niedziele

NASZA OFERTA:

  • Stałe wynagrodzenie 27,70 zł brutto/godz. + PREMIA nawet do 400 zł

  • Stawka po dwóch miesiącach: 28,20 zł brutto/h
  • Stawka po czterech miesiącach: 28,70 zł brutto/h
  • Stawka po sześciu miesiącach 29,20 zł brutto/h
  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia
  • Praca zmianowa od 06:00 -14:00, 14:00-22:00

  • UWAGA! Możliwość nadgodzin, nawet do 10H dziennie!

  • Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie

  • Pracę w bardzo przyjaznym zespole

  • Szkolenie i wdrożenie do pracy

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

Skontaktuj się z nami

Nadia

+48 731 713 079

Olga

+48 797 385 477

(polski, ukraiński, rosyjski)