Pracownik magazynu (magazyn meblowy)

Lokalizacja: Poznań Dąbrówka
UWAGA!  Praca fizyczna dla Panów

OPIS STANOWISKA:

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło – Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

Magazynier – rozładunek tirów, układanie towaru pod wysyłkę z jedną / dwiema osobami, rozładunek kontenerów, załadunek na palety, układanie w aucie, układanie na podłodze, streczowanie, prace sprzątające po sobie, udźwig do 30 kg, rozmieszczanie na regałach po 5 paczek, 5 lartonów.

OBOWIĄZKI:

• Praca magazynowa, załadunek, rozładunek, składowanie

• Praca zespołowa, wykonanie zleceń

• Praca według standardów jakościowych

WYMAGANIA:

• Dobra kondycja fizyczna – występuje udźwig do 30 kg

• Podstawowa znajomość języka polskiego

OFERUJEMY:

  • Stałe wynagrodzenie: Magazynier 29 zł brutto/h + 2 zł brutto/h premia (dojazd+frekwencja)
  • Weekendy: + 15 zł brutto/h
  • Stawka nocna: + 5,50 zł brutto/h
  • 6:00-16:00, 8:00-18:00, praca w porze nocnej

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
  • Możliwość awansu zawodowego

Skontaktuj się z nami

Vita

+48 725 805 997

Maksym

+ 48 797 687 938

(polski, rosyjski, ukraiński)