Operatorzy UDT

Lokalizacja: Lublin Prawiedniki-Kolonia

Wyższa stawka dla osób do 26 lat i studentów!

OPIS STANOWISKA:

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło – Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

W Lublinie współpracujemy ze znanym na rynku polskim i europejskim, jednym z czołowych w Polsce producentów rur wielowarstwowych z wysokiej jakości polietylenu do instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator UDT

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,

  • Realizacja przydzielonych zadań produkcyjnych

  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości (przekazywanie próbek wytworzonego materiału)

  • Pakowanie wyprodukowanych wyrobów

  • Przygotowywanie raportów produkcyjnyc

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość na pracę w systemie zmianowym

  • Pracownicy UDT – przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów, np. rury 12m.

OFERUJEMY:

  • Organizujemy stabilną, stałą pracę

  • Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie

  • Magazynier z UDT – 29,00 zł 1 miesiąc

  • Magazynier z UDT 31,50 zł 2 miesiąc

  • Magazynier z UDT Bonus na dojazd 1 zł do każdej godziny

  • Praca w systemie zmianowym (70h albo 40h tygodniowo)

  • magazyn pierwszy

praca co drugi dzień: 7:00-19:00; 19:00-7:00, dwa dni wolnego…
dodatek nocny 22:00-6:00 +3 zł brutto

  • magazyn drugi

praca od poniedziałku do piątku: 7:00-15:00, 15:00-23:00

  • Praca w bardzo przyjaznym zespole

  • Szkolenie i wdrożenie do pracy

  • Wysoki standard i  kultura pracy, nowoczesne magazyny

  • Agencja zapewnia obuwie, odzież itd..

  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

  • Możliwość awansu zawodowego

Skontaktuj się z nami

Olga

+48 797 385 477

Nadia

+ 48 731 713 079

(polski, rosyjski, ukraiński)